Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Дебет Плюс

Дебет Плюс 

Електронний цифровий підпис

Електронний цифровий підпис 

M.E.Doc

M.E.Doc 

Pre 1 Next

 

Наші клієнти по категоріях

    =""
    1. 8-а міська клінічна лікарня
    2. Відділ охорони здоров'я Костопільської РДА
    3. ДЗ КЛ ДТГО "Львівська залізниця"
    4. Кам"янка-Бузька центральна районна лікарня
    5. КЗ "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня"
    6. КЗ "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
    7. КЗ "Львівський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом"
    8. КЗ ЛОР Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр
    9. КЗ ЛОР "Львівська обласна лікарня відновного лікування"
    10. КЗ Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОхМатДит"
    11. КЗ "Львівська обласна науково-медична бібліотека"
    12. Комунальна 2-а міська поліклініка
    13. Комунальна 3-тя міська клінічна лікарня
    14. Комунальна 4-а мiська клiнiчна лiкарня
    15. Комунальна 5-а міська клінічна поліклініка
    16. Комунальна 5-та міська клінічна лікарня
    17. Комунальна інфекційна клінічна лікарня
    18. Комунальний будинок дитини №2 м.Львова для дітей з пораженям центальної нервової системи і порушенням психіки
    19. Комунальний дитячий ревмокардiологiчний санаторiй
    20. Костопільська районна лікарня державної ветеринарної медицини
    21. КП "Обласна база спеціального медичного постачання"
    22. КП Львівська станція швидкої медичної допомоги
    23. Львiвський обласний центр медико-соціальної експертизи
    24. Львівська обласна клінічна лікарня
    25. Львівська обласна лікарня позалегеневого туберкульозу
    26. Львівське обласне бюро патологоанатомії
    27. Львівський державний  обласний дитячий психо-неврологічний диспансер
    28. Львівський державний обласний перинатальний центр
    29. Львівський державний онкологічний центр
    30. Львівський обласний госпіталь інвалідів війни і репресованих ім.Ю.Липи
    31. Львівський обласний ендокринологічний диспансер
    32. Львівський обласний клінічний діагностичний центр
    33. Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр
    34. Львівський обласний клінічний психо-неврологічний диспансер
    35. Львівський обласний протитуберкульозний санаторій (м.Немирів)
    36. Львівський обласний центр служби крові
    37. Львiвський обласний центр репродуктивного здоров'я населення
    38. Львівський регіональний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр
    39. Миколаївська комунальна центральна районна лікарня
    40. Міський комунальний клiнiчний пологовий будинок №1
    41. Моршинська міська лікарня
    42. ОКЗ ЛОР "Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер"
    43. ОКЗ Психіатрична  лiкарня Миколаївського району
    44. ПП "Фарм-Сервіс"
    45. ПП Аптека "Фарм-Проект""
    46. Пустомитівська центральна районна лікарня
    47. Районна стоматологічна поліклініка м. Костопіль
    48. Сколiвська центральна районна лiкарня
    49. Сокальська центральна районна лікарня
    50. Стрийська центральна районна лікарня
    51. Турківська центральна районна лікарня
    52. Червоноградська центральна міська лікарня
    53. Ходорiвська  районна лiкарня
    54. Яворівська центральна районна лікарня
    =""
    1. Львівський національний університет імені Івана Франка
    2. Філія ЛНУ ім.І.Франка м.Самбір
    3. Філія ЛНУ ім.І.Франка м.Червоноград
    4. Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького
    5. Національний університет "Львівська політехніка"
    6. Львiвський національний аграрний університет
    =""
    1. Відділ освіти Кам'янка-Бузької РДА
    2. Відділ освіти Франківського р-ну м.Львова
    3. Відділ освіти виконкому Червоноградської міської ради
    4. Відділ освіти Пустомитівської РДА
    5. Львівське міське управління освіти
    6. ЦБ відділу освіти м.Червонограда
    7. Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації
    8. Відділ освіти Миколаївської РДА
    9. Відділ освіти Радехівської РДА
    10. Управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради
    11. Відділ освіти Сихівського району м. Львова
    12. Вiддiл освiти Ново-Роздiльської міської ради
    13. Відділ освіти Франківського району м. Львова
    14. Відділ освіти Городоцької РДА
    15. Відділ освіти Стрийської РДА
    16. Відділ освіти Галицького р-ну УО ДРП ЛМР
    =""
    1. Інститут регіональних досліджень НАН України
    2. ДП НТЦ "УАРНет" Інститут фізики конденсованих систем НАН України
    3. Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
    4. Інститут українознавства НАН України
    5. Інститут прикладних проблем математики і механіки ім.Я.С.Підстригача НАН України
    6. Карпатське відділення Інститут геофізики НАН України
    7. Інститут екології Карпат НАН України
    =""
    1. Коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І.Труша
    2. Львівський державний  інститут новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола
    3. Львівське державне училище культури і мистецтв
    4. Львівський професійний ліцей комп’ютерних технологій
    5. Львівське державне музичне училище ім.С.П.Людкевича
    6. ДВНЗ "Ново- Роздільський політехнічний коледж"
    7. Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості НУХТ
    8. ДВНЗ "Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну"
    9. Художнє професійно-технічне училище №14
    10. Вишнянський коледж ЛНАУ
    11. ДВНЗ "Червоноградський гірничо-економічний коледж"
    =""
    1. Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська Політехніка"
    2. Середня загальноосвітня школа №96
    3. Класична гімназія при Львівському Національному Університеті ім.І.Франка
    4. Львівська загальноосвітня школа-інтернат № 2
    5. Спеціалізована середня школа № 93
    6. Середня школа  № 74
    7. ДП "Центр творчості дітей та юнацтва Галичини"
    8. Туристично-краєзнавчий центр "Княжий"
    9. Львівська спецшкола № 11 (Львівська правнича гімназія)
    10. Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2
    11. Львівська середня загальноосвітня школа № 46
    12. Середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів №36
    13. Середня загальноосвітня школа № 59
    14. Середня загальноосвітня школа №33
    15. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 83
    16. Львівська середня загальноосвітня школа № 69
    17. Середня загальноосвітня школа № 32
    18. Середня загальноосвітня школа № 87 м.Львова
    19. Львівський навчально-виховний комплекс ім.В. Стуса  "Спеціалізована школа 1-го ступеня - гімназія міжнародних відносин"
    20. Львівська дитячо-юнацька спортивна школа № 2
    =""
    1. Львівська галерея мистецтв
    2. Державний природознавчий музей НАН України
    3. Львівський музей історії релігії
    4. Львівський історичний музей
    5. Відділ культури Пустомитівської РДА
    6. Музично-меморіальний музей С.Крушельницької у м.Львові
    7. Державний iсторично-культурний заповiдник "Тустань"
    8. Національний музей у Львовi iм. Ан.Шептицького
    9. Вiддiл культури i туризму Кам'янка-Бузької РДА
    10. Вiддiл культури i туризму Миколаївської РДА
    =""
    1. ЗАТ "Електро"
    3. ТзОВ "Писанка"
    4. ПП ТД "ГалПідшипник"
    5. ДП "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
    6. ЗАТ "Костопільський завод скловиробів"
    7. ВАТ Львівська фабрика паперово-білових виробів "Бібльос"
    8. Дрогобицька філія Державного підприємства "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
    9. Червоноградська філія Державного підприємства "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
    10. ДП "Праксет Львів" ТзОВ "Праксет"
    11. ВАТ ТФ "Львів-Супутник"
    12. Державне підприємство завод "Полярон"
    13. ПП "Естет-Захід"
    14. Філія АКБ "ІМЕКСБанк" у м. Львові
    15. ВАТ "Шляхбудсервіс"
    16. ДП "Львiвський бронетанковий ремонтний завод"
    17. ДП "Сімексбуд"
    18. Львівський завод міністерства оборони України збірних конструкцій, ДП
    19. ДП "Інститут "Укрзахідпроектреставрація"
    20. ВТ ПП "Дімекс"
    21. Західний філіал ННЦ "ІМЕСГ"
    22. ТзОВ "МК-буд"
    23. Приватне пiдприємство Боржавська Ялина
    24. ТД "Писар"
    25. ТзОВ "Трамбетон Україна"
    26. ДП "ІВЦ"
    27. ПП "ПРИВАТШЛЯХБУД"
    28. ПП "Ролік"
    29. СПД Городиський В.В.
    30. Акціонерний Банк "Київська Русь"
    31. ДП ЛНДПІ "ЛьвівбудмНДІпроект"
    32. РВ ФДМУ по Львівській області
    33. ТзОВ "Моноліт-Еко"
    =""
    1. Виконавчий комітет Винниківської міської ради
    =""
    1. ДКП "Костопільводоканал"
    2. КП "Костопількомуненергія"
    3. Кам'янка-Бузьке управління осушних систем
    4. Костопільське багатогалузеве житлово-комунальне підприємство
    5. Золочівська санепідемстанція
    6. МКП "Миколаївводоканал"
    7. Міське державне  КП "Миколаївтеплокомуненерго"
    8. Дублянське водне господарство
    9. Комунальна служба "Пустомитиводоканал"
    10. ДП "Стимул" Костопільського БЖКП
    11. ЛКП "Залізничнетеплоенерго"
    12. ЛКП ШРП Франківського р-ну
    =""
    1. Рада об'єднання профспілок Львівщини
    2. Обласна Мала академія наук
    3. Львівська територіальна Рада профспілки працівників вугільної промисловості
    4. Львівський апеляційний господарський суд
    5. Пустомитівський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів
    6. Львiвська обласна унiверсальна наукова бiблiотека
    7. Пустомитівський районний центр соц. служби для сім'ї, дітей та молоді
    8. Управління Західного оперативного командування МО України
    9. ЛМУ УМВСУ у Львiвськiй областi
    10. Рівненський обласний центр соціальної реабілітації дітей інвалідів
    11. Бродівський районний територіальний центр соціального обслуговування