ВРУ прийняла проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану (законопроект від 03.06.2022 р. № 7432).

Метою законопроекту є скасування сплати військового збору в умовах воєнного стану для військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану.

А саме, законопроектом пропонується внести зміни до пп. 1.7 п. 16-1 підрозд. 10 розд. XX  Податкового кодексу України, доповнивши його новим абзацом, яким скасовується сплата військового збору: військовослужбовцями Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України; особами рядового, начальницького складу, працівниками Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та іншими особи, які беруть участь в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, в умовах воєнного стану.

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Підписуйтесь на актуальні новини...

Search